Кардіотренування для схуднення

Якщо б ви шукали спосіб, як позбутися зайвої ваги 20 років тому, то швидше за все, звернули би увагу на бігові доріжки та еліптичні машини. І це було б ідеальним вирішенням і вірним способом, щоб позбутися від жирових відкладень. Тоді були дні, коли кардіотренування вважалися єдиним правильним рішенням, щоб схуднути.

Ефективність кардіотренувань

В останні роки ця точка зору була поставлена під сумнів. Деякі тренери, які були проти кардіонавантажень, стали створювати програми, що виключають всі види кардіотренувань. Вони стверджують, що такі заняття – марна трата часу. Принаймні, це стосується тих вправ, які виконувалися в минулому. Яка з цих точок зору є правильною? Чи є вибір кардіотренувань ефективним рішенням, чи це просто трата дорогоцінного часу?

Істина, як завжди, знаходиться десь в середині. Основне правило при схудненні: коли ви спалюєте більше калорій, ніж споживаєте, то ви втрачаєте у вазі. Це дуже просто. Чим активніше ваше життя, тим більше калорій спалюється.

Кардіотренування – вправи

Коли ви виконуєте кардіовправи, то спалюєте більше калорій, ніж перебуваючи в неактивному стані. Тим не менш, це не остаточне рішення при втраті ваги. Є й інші вправи, які можуть забезпечити кращі і швидші результати.

Інтервальне тренування

Перший з таких методів відомий, як інтервальні тренування. Це одна з форм, яка сильно відрізняється від тих занять, які виконує більшість людей. При тренуваннях на біговій доріжці або велосипеді ви витрачаєте мінімум годину свого часу. Коли ви займаєтеся інтервальними тренуваннями, то міняєте тривалі заняття на короткі проміжки часу і переходите з одних видів тренувань на інші, змінюючи високу інтенсивність низькою. І це дає кращі результати для швидкого спалювання жиру, ніж традиційні кардіотренування.

Кардіотренування для схуднення.

Силові тренування

Другий метод, це силові тренування. Це такі вправи, які багато людей уникають, особливо жінки. Однак підняття тягарів відмінно підходить для спалювання жиру, так як підвищує рівень обміну речовин.

Кардіотренування для схуднення

Тому кращим способом позбутися від зайвого жиру в організмі є поєднання кардіо з силовими тренуваннями. Лише таким чином ви досягнете найкращих результатів.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.