Білкові дієти для схуднення

Білкові дієти для правильного схуднення.

Білок необхідний для всіх органів і систем нашого тіла, без нього неможлива будова клітин. Рухи м’язів і вироблення енергії теж вимагають білка. Саме тому, відмовляючись від його вживання в ім’я схуднення, люди так погано себе почувають. Їх переслідує постійна слабкість, небажання що-небудь робити, болісне відчуття голоду і навіть депресія. Не варто позбавляти свій організм важливих елементів, і він відплатить нам сторицею, а саме – хорошим самопочуттям і оновленим тілом, а також допоможе скинути непотрібний жир.

Білкові дієти для схуднення – хороший спосіб наблизитися до мрії про красиве тіло.

Середземноморська дієта для схуднення

Сидіти на білковій дієті не так складно, як здається на перший погляд. Наприклад, середземноморська дієта для схуднення, є скоріше спосіб життя, ніж обмеженням на короткий час. Побудована вона на основі харчування жителів середземноморських країн, основу раціону яких все їх життя становлять риба і морепродукти. М’ясо теж входить в перелік продуктів, необхідних при дотриманні середземноморської дієти. Вранці прийнято вживати в їжу вуглеводи, протягом дня теж можна солодощі і борошняні вироби, а от ввечері потрібно їсти м’ясо і рибу. Овочі та молочні продукти теж не можна забувати. Взагалі, середземноморська дієта для схуднення – це «розумний» комплекс всіх необхідних для життя і ефективного функціювання організму речовин. Знижується вага повільно, зате і результат радує довгі роки. Фізичні вправи і помірність в їжі доповнюють образ середземноморської дієти для схуднення і роблять її прямо-таки ідеальною для здоров’я.

Горіхова дієта для схуднення

Переважно вживати рослинний білок, ніж тваринний. М’ясо смачніше і ситніше, але містить багато калорій і насичених жирів. Його можна замінити горіхами, бобовими. Вуглеводів ж у них мінімум, як і жиру, тому, якщо дотримуватися правильних порцій, то можна схуднути досить відчутно за пару тижнів. Звичайно, одними горіхами не можна обмежуватися, потрібно допомагати організму за допомогою фізичних вправ і великої кількості рідини.

Вино-сирна дієта

Ще один вид дієтичного харчування для швидкого скидання ваги – вино-сирна дієта, тут на чолі кута знаходиться молочний білок. Причому, сир потрібно запивати білим вином. Є і рибна, і яєчне-грейпфрутова дієти – інші різновиди білкових дієт для схуднення. При виборі тієї чи іншої схеми харчування потрібно враховувати свої смакові уподобання, наявність хронічних захворювань, час року і передбачувану завантаженість організму, як у розумовому, так і у фізичному плані. Небажано сильно обмежувати себе в харчуванні перед іспитом або важливим заходом, а також змаганнями й іншими подіями, пов’язаними з високими навантаженнями.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Ольга

  2. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.