Ефективна дієта для швидкого схуднення – щоденний раціон

Ефективна дієта для швидкого схуднення

Головна мета цієї ефективної дієти для швидкого схуднення полягає в прискоренні швидкості метаболізму, пригнічуючи тим самим апетит. Основну і важливу роль у раціоні шоденного харчування відіграє магній, фосфор і кальцій.

Приборкати надмірний апетит, можна прискоривши обмін речовин, тим самим схуднути без ризику. Накопичування жирів, у значній мірі залежить від кальцію й магнію. Чим менше цих мінералів у нашому раціоні, тим більше тіло має схильність до надлишкового жиру й частіше долає голод.

Чому це відбувається? При правильній дієті, організм прагне заповнити дефіцит поживних речовин і вимагає більше їжі. І чим більше ви їсте, тим більше у вас вага, і до того ж уповільнюється метаболізм. Єдиний спосіб позбутися подібного явища, це прискорити метаболічний рівень завдяки харчовим добавкам, що утримують нижче зазначені мінерали.

Фосфор, стабілізує рівень цукру в крові, у той же час зменшує тягу до солодкого, а також регулює рівень холестерину в крові.

Магній активує більшість ферментів, бере участь у метаболізмі вуглеводів і жирів в енергію, відіграє важливу роль у передачі нервових імпульсів, у скороченні м’язів.

Кальцій регулює нервову систему й тим самим відіграє відповідальну роль у відчутті: голодні ми чи ні?

Магній, кальцій і залізо повинні бути в нашому щоденному раціоні в достатній кількості, цим ми гарантуємо собі повноцінне харчування.

Фосфор – пригнічує тягу до солодкого. Багаті їм, червоне м’ясо, печінка, риба, яйця, крупи, кукурудза, горох.

Магній – прискорює метаболічні функції. Його можна зустріти в несіннях бобових, зернових продуктах, зелених овочах, інжирі.

Кальцій – забезпечує почуття ситості. Величезні запаси кальцію, має молоко й молочні продукти, а також, гречка, бобові.

Раціон ефективної дієти, який забезпечить необхідними поживними речовинами

Сніданок: салат з горошком і кукурудзою, хліб з цільної пшениці з куркою або ковбасою, склянка апельсинового соку або салат асорті, капуста, помідор, яйце, зелений чай.

Обід: порція рису, каші або макаронів, зелена квасоля, шпинат, броколі або риба, запечена у фользі.

Вечеря: хліб з грубого зерна, скибочка сиру, салат, червоний перець і яблуко.

Серед іншого, активний спосіб життя буде сприяти гарному здоров’ю й достатньому припливу енергії.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.