Краща дієта від зайвої ваги – це звичайно тренування

Краща дієта від зайвої ваги - це звичайно тренування

Результати навіть без фітнес-тренувань стануть видні на другому тижні, але потрібно буде зайнятися тренуваннями, щоб м’язи були в тонусі.

Якщо ви відчуваєте слабкість, і немає бажання зайнятися фітнесом – значить, слід щодня з’їдати близько двох бананів, а картоплю замінити макаронами.

Краща дієта від зайвої ваги

Ходіть більше, адже рух – це життя. У день намагайтеся проходити близько 10 тисяч кроків. Також потрібно стрибати на скакалці по 10-15 хвилин, три рази в тиждень. Щоб м’язи були піддатливі вправам, перед тим як починати тренування, потрібно тиждень або два пострибати на скакалці. Вона зміцнить сідничні м’язи і руки, а також підтягне живіт.

Якщо скакалка – це ваш ворог, то можна замінити її бігом. Для оздоровлення (рекомендується жінкам після 30) потрібно бігати із змінним темпом. Так, бігати слід 20-30 хвилин. Як відчуєте, що бігати стало не так важко, можете практикувати біг до 60 хвилин максимум. Лікарі не рекомендують робити пробіжки на довгі дистанції (довше години), тому що це негативно позначиться на серці і на ногах.

Режим тренувань на тиждень

Вправи не потрібно робити кожен день замість дієти для схуднення. Потрібно чергувати:

  • перший день – вправи;
  • другий день – біг або скакалка;
  • третій день – знову вправи.

Тобто в тиждень виходить приблизно три тренування:

  • перше – комплекс вправ для ніг;
  • друге – для живота;
  • третє – для рук і спини.

Вправи робляться в зручному для вас темпі. Дуже важливим є те, як ви дихаєте під час тренування. Потрібно стежити за диханням, дивлячись яку виконуєте вправу.

Рекомендовані групи вправ для схуднення

А тепер конкретніше по кожне з трьох тренувань:

  • для ніг потрібно скласти 5-6 вправ: для біцепсів стегон, для сідниць і для литок;
  • для преса 4-5 вправ: верхній прес, середній, нижній та для талії;
  • для рук і спини 5-6 вправ: груди, спина, плечі, біцепс, трицепс.

Перед кожним тренуванням 5-10 хвилин розминайтеся: робіть нахили, розтягуйтеся в різні сторони. Тоді на наступний день у вас не буде болю ні в одній області тіла. Якщо пропустили тренування – нічого страшного, його можна зробити на наступний день в такий же час доби. Наступне тренування робіть через день, так як м’язам потрібно давати час на відпочинок.

І звичайно ж, дуже важливий сон. Здоровий чоловік (від 18 років) має спати 7-8 годин щоночі. Якщо ви не доспали декілька годин вночі, постарайтеся поспати вдень. Якщо спали вдень оду годину – це буде вважатися як дві години нічного сну. Якщо ж не дотримуватися цього правила – всі дієти і тренування будуть марними.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.