Волоський горіх і його корисні властивості

Волоський горіх і його корисні властивості

Ожиріння – це багатофакторне обмінне захворювання, яке обіцяє своєму власникові не тільки невпевненість у спілкуванні і поведінці, але і безліч інших, цілком відчутних недуг. Звісно, що всі це знають, немає необхідності перераховувати ускладнення цього захворювання.

Як відомо, основа будь-якої стратегії зниження маси тіла – це, звичайно ж, дієта. Але справа не повинна закінчуватися банальним обмеженням у кількості вживаної їжі. Дуже важливий і склад раціону харчування.

Одні продукти нормалізують обмінні процеси, інші, навпаки – розхитують. Яскравим представником першої групи провіанту є масло волоського горіха.

Виробляється ця речовина методом холодного віджиму ядер волоських горіхів. А це означає, що всі корисні речовини, що містяться в цьому продукті, зберігаються, що робить його просто джерелом найцінніших нутрієнтів. Для початку, кілька слів про те, чим же воно корисне для нашого організму.

Корисні властивості волоського горіха

Насамперед, олія волоського горіха – це джерело ненасичених жирних кислот.

Ненасичені жирні кислоти гальмують утворення холестерину в організмі людини. Безумовно, це знижує ризик виникнення серцево-судинної патології, яка міцно утримує лідируючу позицію в списку причин смертності населення.

В результаті регулярного вживання продуктів, що містять ці речовини, стан судинної стінки зазнає значні зміни – вона стає більш еластичною, а це значить, краще реагує на перепади кров’яного тиску, що знижує ймовірність розвитку артеріальної гіпертензії.

По-друге, масло волоського горіха – це джерело жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K). А це справді неймовірно корисні для нас речовини, які добре регулюють діяльність практично всіх органів і систем нашого тіла.

До того ж відомо і вплив цих речовин на діяльність центральної нервової системи. В результаті постійного вживання невеликих кількостей масла волоського горіха, нормалізується кровообіг головного мозку, що призводить до збільшення розумових здібностей людини.

Відомо також і те, що вони допомагають організму швидше відновитися після важких фізичних навантажень. Про це варто пам’ятати тим з нас, хто є прихильником того чи іншого виду спорту.

Після серйозних змагань, а можна і напередодні їх проведення, рекомендується вживати олію волоського горіха. Це зарядить ваше тіло на видатні фізкультурні досягнення.

Масло волоського горіха є сильним імунностимулятором. Їх регулярне вживання нормалізує діяльність білих кров’яних тілець, що сприяє швидкому знищенню чужорідних агентів, позбавляючи людину від багатьох захворювань.

Медицині відома здатність цього продукту, зупиняти невеликі кровотечі, а так само ступінь впливу на швидкість регенеративних процесів. Все це робить можливим застосування невеликих кількостей олії в якості лікувального засобу для корекції стану хворих із захворюваннями шлункове-кишкового тракту.

Протипоказання до застосування

Це масло не рекомендується особам із загостренням виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки, а так само хронічного гастриту з підвищеною кислотністю. В інших випадках вживання його не тільки можливо, але навіть дуже бажано.

Загальні рекомендації

Ні для кого не секрет, що людство постійно перебуває у стані пошуку чудодійних засобів, які могли б позбавити нас від ожиріння або інших напастей.

Звичайно, це здорово, прийняв диво пігулку, або з’їв шматочок якогось екзотичного продукту, і настирливі кілограми починають танути, як сніг під палючими променями липневого сонця.

Але на превеликий жаль, такого зілля не існує, і ближчим часом, воно навряд чи з’явиться. Це справедливо як щодо фармацевтичних препаратів, так і в плані якихось особливих продуктів.

Масло волоського горіха – не виняток. Саме по собі воно не здатне позбавити людину від ожиріння. Навіть, скоріше, навпаки, як і всі ліпіди, воно є неймовірно калорійним. При його надмірному вживанні проблем із зайвою вагою не минути. Про це варто пам’ятати.

Тому вживати його слід суворо дозовано. До того ж не слід піддавати його, якій б то не було термічній обробці. В цьому випадку всі корисні речовини, втратять свою біологічну силу.

Як приймати масло волоського горіха?

Дорослим слід приймати по одній чайній ложці три рази на протязі всього дня, за тридцять хвилин до прийому їжі. Дітям потрібно строго дозувати, і це питання слід ретельно обговорити з педіатром.

Висновок

Безумовно, олія волоського горіха – це неймовірно корисний продукт живлення. Але як вже сказано, саме по собі воно не зробить людину стрункішою. Для зниження маси тіла слід використовувати інші методики, як-то дієта або підвищене фізичне навантаження, а краще і те, і інше.

Розумне вживання цього корисного провіанту допоможе людині поправити своє здоров’я і навіть виглядати трохи молодше.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.