Норвезька дієта для швидкого схуднення

Як зберегти вагу після тривалої дієти?

Як позбутися від великої кількості зайвих кілограмів за дуже короткий проміжок часу, це напевно є найбільшою мрією тисячі людей. Ця реалізація мети не легка, але це цілком можливо. Є принаймні кілька корисних дієт, які призводять до цієї бажаної мети, одна з них є так звана норвезька дієта (північна), яка особливо підходить любителям грейпфрутів і варених яєць.

Що потрібно знати про норвезьку дієту?

Норвезька дієта використовується протягом чотирнадцяти днів, її творці і лікарі радять не застосовувати її більше цього терміну. Так, ми говоримо про дієту, яка прискорює метаболізм і дозволяє скинути до п’яти кілограмів протягом двох тижнів, але і не повинні забувати, що є дієти, які позбавляють свій організм багатьох вітамінів, та інших цінних поживних речовин. Не можна випускати з уваги, що норвезька дієта послаблює організм, і її використання перешкоджає належному функціонуванню, тому, якщо ми хочемо досягти задовільних результатів, ми не повинні змінювати прописним правилами.

Дієта по норвезьки складається з першого,  другого сніданку і вечері (завжди однаковий склад – один або два зварених круто яйця і чай). Сама важка частина завжди в перший день, під час якої організм страждає з украй низьким вмістом калорій, а це сприяє тому, що ми можемо розраховувати на очищення організму і виведення токсичних речовин.

Це не означає, що дієта так одноманітна. Включаємо в раціон селеру, помідори, огірки і м’ясо (яловичина, варена риба).

Ми повинні забути про використання солі, коли готуємо салати і овочі, не можемо і додавати до них масло або оцет.

Норвезьке схуднення не буде ефективним якщо ми забудемо про важливу роль, яку радять норвезькі лікарі, вживання напоїв. Переважати має не газована мінеральна вода, а можна в раціон додати трав’яні чаї, і навіть слабку каву без цукру.

Недоліки норвезьскої дієти

Віддають перевагу такій дієті норвезці, так як вона насамперед ефективна. На жаль, ви повинні мати на увазі і те, що ми говоримо про програму харчування, яка не позбавлене недоліків.

Один з яких, це одноманітність, підходить для любителів яєць зварених в круту і грейпфрута. Другий недолік полягає в тому, що не всі люди можуть використовувати таку дієту, наприклад хворі на печінку і нирки. Тільки цілком здорова людина може дозволити собі надлишок білка в організмі. Хоча ця дієта гарантує швидку втрату ваги, але не можна залишити без уваги зворотної реакції після закінчення дієти. Тобто, організм повинен відновиться і відразу потягне на солодке. Якщо піддатися до цієї спокуси, то цілком можна очікувати зворотнє ожиріння.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Nik

  2. Від Nira

  3. Від Вика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.