Поради по схудненню в ногах

Поради по схудненню в ногах

Еталон краси в жінок, на думку чоловіків – це ноги. Догляд за якими потребує окремої уваги. Важлива проблема зберегти вигляд ніг в ідеальній стрункості і підтягнутості. Для догляду за ними є окрема програма фізичних вправ і звичайна дієта, що підійде до вподоби, та дозволена лікарем.

Дієту можна взяти для зразка будь-яку, але головне дотримуватися окремих критеріїв. Раціон щоденного харчування має становити близько 20% вуглеводів і жиру, білка близько 60%. Надмірне захоплення схудненням за принципом виснаження тут не вітається. Неможна забувати, що ноги головний носій людини і вони потребують не мало енергії. В таких випадках хорошо підходить білкова дієта, або подібні її.

До вправ також необхідно поставитися з належною увагою. Зайве навантаження тут непотрібне, швидкий результат в таких випадках не досягається, тільки терпіння і самовпевненість стануть у нагоді. Спеціальний комплекс вигадувати не потрібно, звичайні присідання вранці і перед сном до легкої втоми, без «через не можу». При цьому дотримання рівності спини, дихання помірне. Після виконання перевіряємо пульс.

У буденній обстановці більше часу приділяйте ходьбі і бігу. Легка вечірня пробіжка, під час якої потрібно трошки пропотіти, так як з потом виділяється зайвий жир. Біг повинен приносити задоволення, не через «треба», маршрут пробіжки визначається по ходу на свій розсуд. Типові намотування кіл на стадіоні, тільки тиснуть на нервову систему.

Звичайна поперечина, висячи на якій необхідно робити кругові рухи зімкнутими ногами, чергуючи вправо і вліво по кілька разів.

Велосипед кажуть псує фігуру, не вірте! Якщо цілодобово з нього не злазити, то цілком може бути. Але за браком такого, звичайна вело-прогулянка не завадить. Як і в бігу, до легкого потіння і без особливих навантажень, за типом пару кілометрів під гору і без перепочинку.

Захоплюватися особливими правилами не слід, ноги самі по собі не мають свойства обростати жиром без особливих причин, тому активне життя призведе до бажаного успіху.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Вика

  2. Від Тоня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.