Самі корисні солодощі

Які є корисні солодощі?

Життя без солоденького вдається одиницям. Із-за виключення з раціону солодких продуктів в організмі відбуваються особливі процеси – змінюється настрій, мозок перестає отримувати частку необхідної енергії. Навіть якщо було прийнято тверде і непохитне рішення дотримуватися дієтичного харчування, то можна дозволити собі деякі солодкі продукти, які є особливо корисними.

Корисні властивості сухофруктів

Сухофрукти – самі корисні солодощі, особливо для тих, кому не можна вживати мед за медичними показниками. До сухофруктів відносяться безліч продуктів. Найбільшу користь мають: курага, інжир, родзинки, чорнослив. Їх можна вживати в їжу щодня до 30 грамів. Корисні властивості інжиру, родзинок, кураги і чорносливу важливі для людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Крім того, сухофрукти – ідеальне рішення проблеми перекусу протягом робочого дня.

Користь меду для організму

По поживним властивостям і мікроелементах, які в ньому містяться, мед займає ключове місце серед найбільш корисних солодощів. Калорійність цього продукту така ж, як і цукру. Проте у ньому є ще певна кількість вітамінів. Вони активно впливають на процес травлення, допомагають їжі швидше засвоюватися, плідно впливають на багато внутрішніх органів. Мед багатий на вітаміни К і Е, містить кальцій, залізо, йод, магній, фолієву кислоту тощо. Це дуже корисний продукт для всіх, крім алергіків.

Корисні властивості мармеладу

Мармелад з вигляду як цукерочка, однак з особливим набором корисних властивостей. Основний склад мармеладу – пектин, який впливає на зниження рівня холестерину в крові, змушує шлунок працювати активніше, поступово виводить з організму шкідливі токсини. Приготований з яблук, слив, чорної смородини і абрикосів мармелад є найбільш насиченим корисними пектинами. Американські вчені довели, що цей продукт здатний сповільнювати поширення ракових клітин. При виборі найбільш корисних солодощів в магазині необхідно обов’язково звертати увагу на склад. На упаковці якісного мармеладу завжди буде вказано, що в ньому містяться пектинові сполуки.

Корисні властивості пастили і зефіру

Пастила і зефір також багаті вмістом пектину. Якщо він до їх складу не входить, то такі продукти втрачають свої корисні властивості і стають звичайними солодощами. Пастила і зефір надають пом’якшувальну дію на шлунок: якщо роздратована слизова, вони знімуть неприємні відчуття. До речі, це найбільш корисні солодощі, які рекомендуються людям, страждаючим захворюваннями шлунку, гастритом, виразкою.

Гіркий шоколад: корисні властивості

Що стосується шоколаду, то слід розуміти, що корисними властивостями володіє лише чорний гіркий шоколад. Його шматочок, повільно розсмоктується, допомагає відновити тиск, зняти головний біль, поборотися з поганим настроєм або сезонними депресіями. Добова доза шоколаду не повинна перевищувати 30 грамів. Бажаючі схуднути можуть вживати до 15 грамів чорного гіркого шоколаду на день.

Чим корисний чорний шоколад?

Якщо організм вимагає солоденького, то можна з’їсти один із представлених продуктів. Однак дієтологи рекомендують самі корисні солодощі вживати в першій половині дня.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Елена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.