Cкільки можна дозволити вживання меду на день?

Скільки можна їсти мед кожного дня?

Вживання меду надає сприятливу дію на організм людини (незалежно від віку) у цілому. Це висококалорійна і дієтична страва. Широко відомі цілющі властивості не тільки меду, але і його компонентів. Недарма більшість народних рецептів включають цей інгредієнт для лікування хвороб. Розглянемо скільки можна їсти меду в день, щоб він негативно не вплинув на дитяче або дорослої людини здоров’я.

Щоденне вживання меду для дорослих зводиться приблизно до 100 грамів, обмеживши або повністю виключивши цукор і цукерки. При цьому прийом необхідно розділити на етапи. Для ефективного впливу і найкращого всмоктування бажано розчиняти мед у теплій воді (< 60 С), чаї або молоці. Часовий інтервал прийому меду становить дві години до їжі, або три після. Консультація у лікаря щодо прийому меду необхідна для тих людей, які страждають підвищеною кислотністю шлункового соку, а також тих, які хворіють на панкреатит або цукровий діабет.

З особливою увагою потрібно давати мед дітям. Для добової дози харчування достатньо однієї (максимум дві) чайної ложки. Бажано попередньо змішати з кашею, чаєм або фруктовими сумішами. Дітям до року давати мед заборонено, так як можливе отруєння.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.