Позбуваємося целюліту — корисна порада

Як позбутися целюліту?

Метод боротьби з целюлітом головне завдання при підтримці зовнішності і стрункості фігури, але цілком здійсненна мрія. Лише бажання і трохи зусиль. І як завжди, потрібно відмовитися від хвалених та рекламованих кремів, а перейти до давно перевірених методів. Адже надмірне вживання в організм різних і неперевірених

елементів шкодить здоров’ю.

Перші ознаки появи целюліту – шкіра у вигляді пухкості і вм’ятин, дуже схожих на шкірку апельсина. Один з хвалених методів позбутися целюліту буде наступний. Втирання меду в проблемні місця. Рухи плавні без зусиль, у вигляді легкого масажу. Мед має властивості руйнування підшкірного жирового прошарку. Далі на ці місця накладаємо товстий шар підігрітої лікувальної грязі (купуємо в будь-якій аптеці). Бруд обволікаємо поліетиленовою плівкою і чимось теплим. Вичікуємо легке печіння шкіри і все, розмотуємо, змиваємо теплою водою. Боятися почервоніння шкіри не слід, це явище тимчасове.

Такі процедури потрібно робити не рідше трьох разів на тиждень протягом місяця-півтора.

Незабаром здивуєтеся корисності цього методу. Але не треба сподіватися тільки на винахідливість людини. Легка фізичні вправи вранці і правильне харчування для пругкості шкіри, стануть незамінними помічниками при сильному бажанні схуднути.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Гапина М.

  2. Від Илона

  3. Від Светлана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.