Целюліт і його міфи – як позбутися?

Целюліт і його міфи - як позбутися?

Його називають синдромом апельсинової кірки і справжнім прокляттям для більшості жінок. Целюліт з’являється з незрозумілих причин, а позбавиться від нього непросто. Сьогодні оборот від продажу засобів для боротьби з целюлітом оцінюється в 62 мільйони доларів, але до цих пір не знайдений той ідеальний продукт, який допоможе назавжди попрощатися з проблемою. Представлю найбільш поширені міфи про целюліт, які допоможуть розвіяти їх, про знамениту «апельсинову кірку».

Целюліт буває лише у людей з надмірною вагою. Це неправда: можна бути тоненькою, як тріска і все одно зіткнутися з целюлітом. Нью-йоркський експерт естетичної медицини Девід Макденіел говорить про те, що целюліт є у 98% жінок! Зайва вага може лише спровокувати розвиток целюліту, але ніяк не є першою причиною появи. Хто ж ці 2% щасливиць? Доктор говорить, що в основному африканські жінки, які мають більш товсту шкіру.

Целюліт – це жировий шар. Насправді «апельсинова кірка» являє собою змішання волокнистих ниток шкіри і жирової тканини, лімфа виявляється в них, як у пастці, і на шкірі виступають неприємні бугри.

Целюліт буває тільки у жінок. У деяких випадках це дійсно вірно. У чоловіків целюліт буває дуже рідко, якщо тільки вони не мають генетичної схильності або аномалії хромосом. Багато дослідників вважають, що жінки схильні до проблеми із-за негативного впливу навколишнього середовища або стресів, впливу гормонів, однак у будь-якому випадку, жінки не зробили нічого, щоб заслужити целюліт.

Якщовтрачаєте вагу, зникає і целюліт. Це одна з найбільш поширених помилок: позбавлення від целюліту не може гарантувати навіть здорове харчування, сон і фізичні вправи, не кажучи вже просто про втрату ваги. Але в будь-якому разі, варто спробувати змінити свій спосіб життя – це допоможе зменшити жирові відкладення і візуально поліпшити стан шкіри.

Целюліт зникне при застосуванні спеціальних засобів. Так, можливо креми допоможуть мінімізувати целюліт, але розлучитися з ним назавжди і усунути саму появу – точно не вийде. До речі, автозагар дає ефект гладкої шкіри – їм можна скористатися, щоб мінімізувати «апельсинову кірку».

Від целюліту можна позбутися хірургічним шляхом. Новітня операція лазером, який буквально «підриває» жирові клітини коштує близько 10 тисяч доларів, а відновлення після неї вимагає часу і не менших витрат. Вона розглядається фахівцями як один з найбільш ефективних способів, однак не дає гарантії позбавлення від проблеми назавжди.

Якщо пройти курс хірургічної терапії, «апельсинова кірка» зникне. Є багато варіантів щадних медичних процедур – радіочастотна терапія, хвильова терапія, процедури з лазером і багато іншого. Так, ці способи допоможуть реконструювати волокна і позбутися зайвого шару жирової тканини, але знищити все – ні.

Отже, що ж можна зробити, щоб позбутися целюліту або звести до мінімуму його прояви? Фахівці вважають, що провокувати розвиток «апельсинової кірки» ультрафіолет здатний поряд з курінням, надлишковий цукор в їжі. Варто відмовитися від солодкої газованої води, пити більше води і лимонного соку для відновлення колагену в шкірі. Корисно займатися спортом, відвідувати сеанси масажу і більше рухатися, застосовувати поширені дієти. І ще на думку фахівців – целюліт у жінок, це скоріше норма, ніж відхилення, тому і ставитися до проблеми варто простіше. Звичайно, з віком він може прийняти непривабливий вид, але це стане ще одним приводом більше приділяти часу собі та своєму здоров’ю!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.