Доказують, що дієта по групі крові не працює!

Дієта по групі крові не працює!

Дієта, призначена для певної групи крові, стала модною в останні кілька років. Однак, будь-які наукові докази відсутні, що вона дійсно працює в повному обсязі. Книга, в якій описано чотири види дієт, розійшлася неймовірними тиражами по всій планеті. Вчені вирішили перевірити теорію, чи дійсно в залежності від певної групи крові варто відмовитися від деяких продуктів, а чи деякі ввести в раціон (наприклад, власникам III групи крові рекомендовано замінити рис гречкою, а курку – індичатиною). Нібито від цього залежить те, чи буде людина худнути, а чи навпаки повніти.

Голова кафедри Канадського Університету нещодавно виступив із офіційною заявою, в якій заперечує ефективність дієт відповідно до певної групи крові.

Університет Торонто провів ретельні дослідження. Майже 1500 осіб були обстежені. Не було виявлено жодного прямого зв’язку між різними групами крові та реакцією людей на будь-які види продуктів харчування. Також володіння тією або іншою групою крові ніяк не пов’язано із здатністю людей дотримуватися розумної вегетаріанської дієти.

Тут сміливо можна робити висновок, що краще дотримуватися традиційних дієт для схуднення.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Аня Т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.