Що краще вибрати – фітнес чи аеробіку?

Аеробіка чи фітнес, що краще і корисніше?

На сьогоднішній день індустрія спорту популярна і досягла великих висот. Кожен рік з’являються нові технології, нові напрямки, розвивається унікальний підхід до клієнта. Кожен з нас знає: «У здоровому тілі – здоровий дух». При заняттях спортом поліпшується самопочуття, м’язи приходять у тонус, а дух стає сильнішим, приходить позитивність, іде депресія, ми стаємо молодшими як зовні, так і всередині. Так як джерело нашої молодості – всередині кожного з нас, якщо всередині ми сильні, цілеспрямовані, любимо активний спосіб життя, то нас відразу помічають. Зазвичай таких людей називають «живчиками», так як енергія, яка всередині, виходить назовні, цим самим вона передається оточуючим, і люди починають розуміти, що в житті потрібен позитив та активна позиція.

Слід зазначити, що аеробіка і фітнес мають багато спільного – це здоровий спосіб життя, в якому існує комплекс певних вправ. Відмінності між фітнесом і аеробікою – у видах навантаження на організм. Тому, перш ніж зайнятися одним із цих напрямків, давайте детально розберемося, у чому відмінності навантажень і що краще вибрати – фітнес чи аеробіку?

Фітнес – поняття

Фітнес означає «бути у формі». Основна мета цього класу – здоров’я. Комплекс вправ – складний, динамічний, спрямований на силову частину. Фітнес без правильного харчування не є істинним. Тому якщо займатися фітнесом, то слід звернути увагу і на харчування. Перед тим як відвідувати фітнес, слід звернутися до дієтолога, який складе вам програму правильного харчування на час занять фітнесом. Часто упорядковані фітнес-центри, запрошують до себе дієтологів, які можуть дати рекомендації по харчуванню.

Аеробіка – поняття

Аеробіка означає «використовувати кисень». Мета цього напряму – комплекс фізичних вправ на витривалість, що поєднуються з правильним диханням. Аеробіка впливає на серцево-судинну систему. Вчені довели, що при заняттях аеробними вправами знижується ризик серйозних захворювань серця та органів дихання. Що стосується самих рухів, то вони прості, і аеробікою може займатися будь-яка людина, незважаючи на її вік. Аеробіка поєднує в собі різні елементи танцю, тому цей клас більш веселий і танцювальний, ніж фітнес.

Різниця між фітнесом і аеробікою: різновид комплексу вправ – фітнес вимагає багато зусиль, підготовки, харчування та персонального тренера. Займатися аеробікою можна в залі і вдома. Можна при бажанні знайти в Інтернеті відео-уроки від відомих тренерів, розпланувати хід занять і спокійно займатися не виходячи з дому. Аеробіка є більш позитивною і танцювальною, в ній оптимальний баланс між навантаженням і танцювальними рухами. Якщо у вас є мета займатися спортом, то це дуже добре. Спорт – це життя, краса, віра в себе і цілеспрямованість.

Незважаючи ні на що, йти вперед, до красивого тіла, хорошого харчування, кращого життя. Займайтеся собою, удосконалюйтеся – і світ стане краще звичайного!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від 23Тоня

  2. Від соня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.