Харчування без ГМО, які продукти його містять?

Харчування без ГМО, які продукти його містять?

Мабуть пояснювати, що таке ГМО немає необхідності. Сьогодні генетично модифіковані організми можна зустріти всюди, в тому числі і в їжі. Іноді ми купуємо продукти, не замислюючись про склад, і тим самим ризикуємо вибрати на полиці в супермаркеті на самий корисний варіант. Яких саме інгредієнтів у складі варто уникати?

Підсолоджувачі

Штучні замінники цукру, в основі яких така речовина, як аспартам. Він є досить популярним і міститься в багатьох продуктах, тому краще ретельно перевіряти склад і уникати покупки їжі з вмістом аспартама.

Цукор

Більшість вирощених цукрових буряків обробляється за допомогою ГМО. Тому краще вживати якомога менше цукру, одержуваного з буряків. Використовуйте замість нього тростинний цукор або натуральний замінник.

Сухі сніданки

Сухі сніданки, пластівці і печиво – ще одне джерело ГМО. Якщо склад не заявлений як органічний, то існує велика ймовірність використання модифікованих продуктів. Навіть якщо на етикетці багато слоганів, які обіцяють вам «здоров’я» і «молодість», уважніше читайте склад на звороті коробки.

Молоко

Молоко і молочні продукти можуть містити ГМО, а саме генетично модифіковані організми частіше входять до складу корму, який отримують корови, що дають молоко. Тому продукція повинна бути позначена як «органічно сертифікована».

Добавки

Самий злісний і шкідливий пункт нашого списку: добавки створені для того, щоб продовжити термін зберігання продуктів і поліпшити їх смакові якості. Вони настільки поширені і назви так завуальовані, що складно розібратися у всьому різноманітті, але деякі вам добре знайомі. Наприклад, лимонна кислота, мальтодекстрин, ксантанова камедь, сорбітол, солодовий сироп, карамельний сироп і стеаринова кислота.

Коди

Якщо ви серйозно вирішили викорінити із їжі продукти з ГМО, то до вибору потрібно підходити особливо ретельно. Продукти, що мають у складі п’ятизначні коди, що починаються з вісімки – безумовно містять ГМО.

Бути в курсі

Час не стоїть на місці і нові добавки з’являються постійно. Тому намагайтеся стежити за оновленнями. Це не означає, що слід відмовитися від магазинного харчування, але як мога більш відповідально відноситися до того, що ми вживаємо у їжу.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.