Які існують системи харчування для жінок?

Системи харчування для жінок.

Для того, щоб залишатися в гарній формі, необхідно дотримуватись правил здорового харчування. Існує кілька варіантів систем прийому їжі, на яких базуються меню. Насамперед, звичайно, виникне питання: «Як вибрати відповідну систему харчування?» Звичайно, все залежить від цілей, які жінка хоче досягти, дотримуючись певних принципів вживання їжі.

Дієтологи виділяють наступні основні системи харчування для збереження краси і стрункості:

  • низько-калорійна;
  • дробова;
  • білкове-вуглеводна;
  • вегетаріанство;
  • сироїдіння.

Як і які продукти варто вживати при низько-калорійному харчуванні?

Досягти результатів схуднення при низько-калорійній дієті жінкам і дівчатам вдається завдяки скороченню кількості вживаних калорій до 1500 в день. Фахівці стверджують, що меню, енергетичною цінністю менше 1000 калорій, може завдати шкоди організму, що відповідно позначиться на зовнішньому вигляді жінки.

Основні правила низько-калорійного харчування

1. Зменшення в раціоні продуктів, що містять високий відсоток жирів і простих вуглеводів, 20% від звичайних показників.

2. Часті прийоми їжі маленькими порціями.

3. Скоротити вживання солі.

4. Білкові продукти необхідно щодня вживати, щоб процес зниження ваги відбувався не за рахунок м’язової маси, а завдяки спалюванню жирових відкладень.

Користь дробового харчування

Дробове харчування не є дієтою або системою лікувального харчування, але тим не менш, воно рекомендується гастроентерологами. Його основна суть полягає в частих прийомах їжі, у відході від звичного середньостатистичного розпорядку вживання їжі: сніданок, обід, вечеря. Вживаючи кожні чотири години, людина не відчуває голод, організму потрібно менше калорій для нормальної роботи. Крім того, що така система харчування позбавляє від зайвих кілограмів і призводить фігуру в норму, вона ще і сприяє лікуванню виразки, полегшує роботу шлункове-кишкового тракту.

Чому білкове-вуглеводна дієта сприяє схудненню?

Всім відомо, що прості вуглеводи, тобто солодке, борошняне шкідливі для фігури, оскільки вони швидко піднімають рівень цукру в крові, у людини з’являється бадьорість, яку необхідно використовувати. А при малих же фізичних навантаженнях, вони відкладаються в жирових запасах. Тому набагато корисніше чергувати вживання білків і складних вуглеводів. Від білка залежить м’язова маса людини.

Чим відрізняється сироїдіння від вегетаріанства?

Популярні останнім часом вегетаріанство і сироїдіння мають свої переваги та гідності. Відмінність цих систем харчування полягає у вживанні при вегетаріанстві всіх продуктів, крім тих, які мають тваринне походження. Сироїдіння ґрунтується на прийомі в їжу тільки овочів, горіхів і фруктів, які не пройшли термічну обробку. Варто відзначити, що дані системи харчування не варто довго практикувати, оскільки організм може негативно відреагувати на відсутність життєво важливих для людини мікроелементів і вітамінів.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.