Харчування для збереження молодості

Харчування для збереження молодості

На що тільки не йдуть жінки, щоб виглядати привабливими, але мало хто знає, що шлях до досконалості лежить прямо на нашому столі. Існують продукти, які допомагають зробити фігуру більш звабливою, а шкіру – молодшою. Вся справа в фітоестрогенах – речовинах, які підтримують природний баланс жіночих гормонів і продовжують молодість.

Естроген: жіночий статевий гормон

Естрогени – статеві гормони жінки, що виробляються в організмі яєчниками. Вони стоять на варті жіночого здоров’я: відповідають за нормальне протікання місячних і регулярний менструальний цикл. Крім того, естрогени впливають на розвиток красивих пропорцій тіла – пишні груди, струнку талію і красиві стегна. Якщо у жінки фігура схожа на пісочний годинник і у неї регулярний менструальний цикл, то можна з упевненістю сказати, що з естрогенами все добре. На жаль, з віком кількість естрогенів стає меншою. Саме з цим і пов’язане жіноче в’янення. Якщо у жінки спостерігається знижений рівень естрогенів, то старіння може наступити раніше.

Фітоестрогени для жінок

Естрогены можна отримати ззовні. Наприклад, існують так звані фітоестрогени. Їх досить міститься в оболонках зернових, кольоровій капусті, броколі, в хмелю, горіхах, конюшині і волокнах рослинної клітковини. Звичайно, повністю замінити жіночі гормони вони не можуть, але заповнити бракувальний баланс допоможуть.

Щоб налагодити вироблення естрогенів, необхідно також збагатити свою їжу цинком і міддю, які беруть участь у метаболізмі. Наприклад, досить регулярно вживати в їжу печінку, рибу, морепродукти, висівки, шпинат, салат, і про проблему передчасного старіння можна надовго забути.

Продукти, що містять фітоестрогени

Лідером серед продуктів, багатих фітоестрогенами, вважається соя та її аналоги: боби, сочевиця, квасоля, горох. Також багато цих речовин в капусті різних сортів. Фітоестрогени містяться і у верхній частині зернових, особливо пшениці. Чимало їх і в горіхах. Серед продуктів тваринного походження джерелом фітоестрогенів вважаються молоко і молочні продукти. Користь зеленого чаю відома давно, але нещодавно стало відомо інше, важливе для жінок, властивість цього напою. Вчені із США довели, що фітоестрогени містяться в зеленому чаї. І вживати його бажано з медом.

Якщо збагатити своє харчування подібними продуктами, то можна продовжити молодість і відстрочити початок клімаксу.

Шкідливий вплив фітоестрогенів

Якщо естрогенів буде надходити в організм багато, то може початися зворотний процес. Природне вироблення жіночих гормонів може загальмуватися, що призведе до порушення менструального циклу. Дієтологи радять дотримуватися різноманітності в харчуванні і не вживати кожен день одні й ті ж продукти.

Варто також урізноманітнити своє харчування корисними бактеріями.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Кома

  2. Від Лена43

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.