Як зберегти вагу після тривалої дієти?

Як зберегти вагу після тривалої дієти?

Як зберегти вагу після будь-якої дієти? Це питання мучить кожну жінку, зкинувшу обридлі зайві кілограми. Адже успішне схуднення – це тільки половина успіху, тепер досягнутий результат потрібно утримати. На жаль, вдається це небагатьом.

Відбувається це з тієї причини, що часто людина не привчається зменшувати калорійність свого раціону поступово, а якийсь період часу сидить на строгій дієті, чекаючи, коли ж це закінчиться і вона нарешті зможе наїстися. Природно, якщо після дієти вона відразу ж накинутися на їжу – всі зниклі кілограми повернуться. Крім того, необхідно розуміти, що схудлій і стрункій людині потрібно менше калорій, ніж повній. І після дієти менше доведеться їсти завжди. Це не означає дієту до смерті, це означає лише розумний підхід до харчування після дієти. Друга поширена помилка – нехтування фізичною активністю і взагалі спортом. Підтримувати вагу після дієти складно, але без спорту – ще складніше. Зате з ним ви будете витрачати набагато більше енергії на спалення калорій, будете нарощувати м’язову масу, яка також дозволяє тілу не «обростати» жирком і прискорите обмін речовин, що також допомагає фігурі залишатися стрункою.

Харчування після дієт

Як харчуватися після дієти? Дуже просто: по-перше, виходьте з обраної дієти поступово. Наприклад, після японської дієти, багатої білком, в раціон потрібно поступово вводити корисні вуглеводи: овочі, фрукти, крупи. Після гречаної дієти, навпаки, в раціон необхідно додавати білок – нежирне м’ясо, рибу, і знову-таки овочі і фрукти. Після будь-якої дієти не накидайтеся на шкідливу і жирну їжу. Подумайте, як харчуватися після дієти, шукайте і вчіться готувати смачні і низько-калорійні страви, з використанням овочів, фруктів і нежирного білка.

Заняття спортом після дієти

Займайтеся спортом. Не подобаються тренажери – йдіть на аеробіку, не подобається аеробіка – йдіть в басейн. Танці, балет, ролики – завжди можна знайти заняття по душі. Не вистачає грошей на абонемент у фітнес-залі або придбання обладнання? Займайтеся в будинку, почніть здійснювати пробіжки. Фізична активність допоможе не тільки підтримувати вашу фігуру стрункою, але і дозволить отримувати від життя більше задоволення.

Позбавляйтеся психологічної залежності від їжі

Часто саме це і стає основною причиною зайвої ваги. Позбутися від цього тягаря – за допомогою спорту, самонавіювання, розмов з близькими людьми. Знайдіть собі захоплення або хобі. У житті завжди є набагато більш цікаві способи отримати задоволення, відпочити або розважитися.

Дотримуйтесь ці три простих правила, і, головне, любіть себе. І у вас більше ніколи не виникне питання про те, як зберегти вагу після тривалої дієти.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.