Яка краса нас очікує в недалекому майбутньому?

Які препарати або таблетки створюють для краси?

Є мрія придбати “чарівні” таблетки, за допомогою яких м’язи будуть рости, а зайва вага зникати безболісно? Або про пишні локони, як в дитинстві? Дива трапляються. І вчені говорять, що все це чекає нас дуже скоро.

Якби двадцять років тому хтось сказав, що жінки будуть колоти собі різні токсини, інакше кажучи ботокс, цю людину точно визнали би божевільною. На жаль, досі ніхто не придумав способу повернути час назад, але деякі дослідження, проведені в сучасних лабораторіях, дають нам надію. Вчені зайняті розробкою продуктів, які допоможуть отримати фігуру мрії без тренувань або розкішні волосся в літньому віці.

Поки ніхто не говорить, що можна буде відкласти свій абонемент в спортзал на віки вічні. Але вчені з дослідницького інституту Скріппса в США розробили склад, названий SR9009, який при введенні мишам, підвищив їх метаболізм, сприяв нарощуванню м’язової маси і збільшив їх витривалість на тренуваннях. Також дослідження показало, що миші з ожирінням, яких годували продуктами з високим вмістом жирів, схудли на SR9009, незважаючи на відсутність змін у діяльності. В першу чергу результати будуть корисні для людей, які страждають діабетом і ожирінням. І поки що розробка не буде використовуватися для збільшення м’язової маси у осіб з нормальними показниками. Бо препарати такого типу можуть використовуватися спортсменами для збільшення показників у спорті. У той же час, SR9009 ще кілька років буде проходити тестування. Дослідники і раніше турбувалися ризиками, пов’язаними з підвищенням швидкості обміну речовин, який може спровокувати зростання числа вільних радикалів в організмі.

Вчені продовжують і боротьбу за плоскі животи громадян. Пройшов клінічні випробування препарат Lipo-202, який вводиться в якості ін’єкцій для скорочення жирових клітин в черевній області. Після ін’єкції препарат активізує рецептори в жирових клітинах і викликає розпад тригліцеридів, в результаті чого клітини втрачають свій обсяг, тобто, живіт стає плоским. Цей метод також розроблений для людей, які дотримуються дієти, але вона не приносять результат. Розраховувати на те, що можна буде об’їдатися десертами та одночасно зганяти вагу парою-трійкою уколов, не варто. Пластичний хірург Аарон Роллінз, гуру голлівудських зірок, взагалі скептично ставиться до Lipo-202, так як після ін’єкцій можуть залишатися синці та рубці на шкірі в місцях, де входить голка.

Живіт – не єдина область для ін’єкцій. Новий препарат ATX-101 призначений для усунення подвійного підборіддя. Дерматолог Фредерік Брандт, один з провідних експертів США, з практикою в Нью-Йорку і Маямі, був лідером у тестуванні ATX-101 і впевнений, що незабаром препарат приєднається до його арсеналу засобів. Дослідники і дерматологи розраховують, що Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США незабаром схвалить препарат і дасть дозвіл на його використання.

Ще одна проблема – це волосся. «Більше 20 відсотків жінок у віці старше 50 схильні до витончення волосся», – каже Анжела Крістіано, директор фундаментальних наукових досліджень в Медичному центрі Колумбійського університету у Нью-Йорку. Крістіано і її команда розробили новаторську методику, яка клонує людські волосся. У донора беруть пробу волосся із задньої частини голови, клітини вирощуються в пробірці, а потім за допомогою ін’єкції їх вводять в шкіру голови, де вони і розвиваються, як звичайні волосся. Вчені розраховують перейти до клінічних випробувань протягом двох-трьох років і вважають, що процедура буде схвалена.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.