Баклажанова дієта – меню

Меню баклажанової дієти на два тижні

Вважається, що баклажани здатні виводити накопичені організмом токсини і радіонукліди, правда, ця інформація не перевірена. У будь-якому випадку, ми можемо додати цей овоч, із сімейства пасльонових, до свого раціону, адже він містить рекордну кількість заліза і марганцю. Ці мікроелементи позитивно впливають на обмін речовин, прискорюють метаболізм і регулюють роботу печінки. Крім того, щільна фіолетова шкірка містить антоціани – природні агенти боротьби зі старінням, що зміцнюють шкіру. Цю властивість можуть використовувати ті, які перебувають в активній фазі зниження ваги. Доведено, що антоціани овочів сприяють зміцненню шкіри тіла і дозволяють зберегти її пружність навіть після різкого схуднення. Дієта на баклажанах розрахована на два тижні, у цей час є нагода харчуватися переважно овочами, так що про силові навантаження і високоінтенсивні тренування краще забути.

Меню баклажанної дієти

Це сувора, низько-калорійна дієта, дотримуватися яку потрібно строго «за розкладом».

На сніданок візьмемо один великий баклажан, очистимо його від шкірки, злегка підсолимо морською сіллю і залишимо на 10 хвилин, щоб овоч пустив сік. Після цього швидко обсмажимо кільця з двох сторін в одній столовій ложці оливкової олії. Додамо 100-200 грамів нарізаних половинками помідорів і будь-яку салатну зелень за смаком. Додатково можемо випити чашку кави або зеленого чаю, головне – не додавати в напої, молоко, цукор і його замінники.

Обід складається з баклажанового супу. Попередньо підготуємо і обсмажимо два баклажани. Поріжмо один болгарський перець, 100 грам кореня селери, можна додати трохи капусти брокколі і одну морквину. Нарізані овочі додаємо до смажених баклажанів і все тушимо 10-15 хвилин у невеликій кількості води. Потім доливаємо кип’ячену водою до потрібного об’єму і варимо до закипання. У цей суп можна додати свіжу зелень. Пам’ятайте, що сметана для цієї дієти суворо забороняється.

На вечерю запікаємо в духовці один баклажан. Приправити можна товченим часником. Додатково вживати можна дві скибочки житнього або бородінського хліба вагою не більше 30 грамів і один стакан знежиреного кефіру, чи ряжанки на ніч.

Протягом усіх двох тижнів: сніданок, обід і вечеря — однакові.

Користь чи шкода баклажанної дієти?

Проблема з цією дієтою полягає в тому, що вона практично не містить повноцінного білка. Людський організм може існувати в такому режимі максимум 36 годин, після чого він починає «ліквідувати» зайві м’язи. Простіше кажучи, замість того, щоб спалювати жир, наш організм буде витрачати м’язові волокна. Природним фізіологічним результатом такого харчування є уповільнення обміну речовин. Так, різко втрачаються калорії!

Дотримуватися баклажанної дієти протягом двох тижнів шкідливо. Крім того, згодом доведеться дотримуватися низько-калорійний вихід з неї. Поступово, буквально по 100-200 грамів, замінюючи страви з овочів нежирним м’ясом, рибою, морепродуктами і крупами.

Набір ваги після такого харчування, можуть спровокувати навіть молочні продукти, завдяки їх здатності викликати набряки. Таким чином, в якості довгострокової стратегії схуднення, ця дієта не годиться. Краще всього такий раціон застосовувати в якості розвантажувальних днів, після будь-якої іншої дієти.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *