Дієта із застосуванням зеленого чаю

Зелений чай при дієті.

Пити чай і худнути? Чи можливо дійсно таке? Дієтологи стверджують, що так! Якщо використовувати хорошої якості зелений чай, то бажання схуднути цілком здійсниться. Для того щоб розібратися, як зелений чай впливає на процеси травлення, необхідно вивчити властивості самого чаю.

У складі напою:

  • магній і залізо;
  • калій і фтор;
  • селен і кальцій;
  • йод і цинк;
  • комплекс вітамінів.

Властивості

Листя, що піддалося ферментації, знаходить потужні захисні властивості. У ньому з’являється група антиоксидантів, яка може боротися з багатьма недугами і охороняти клітини від пошкоджень. Вживання зеленого чаю багаторазово збільшує швидкість обмінних операцій в організмі. Харчові речовини переробляються, засвоюються і виводяться в прискореному режимі. Саме це дає можливість усунути уповільнений процес засвоєння їжі, і створити умови для якнайшвидшого виведення жирових відкладень, шлаків і токсичних елементів. Всі ці моменти дуже важливі для схуднення.

Напій із зеленого чаю здатний регулювати і відтік жовчі. Ця властивість допомагає очищати печінку, виводити холестерин і зайві жири з організму.

Не всякий зелений чай, куплений в магазині, виявиться корисним. Якщо його неправильно вибирати, зберігати і заварювати, то можна отримати лише смачний напій, але без присутності цілющих властивостей.

1. Дрібний чай користі не принесе, необхідно звертати увагу тільки на крупно-листовий.

Дієта на зеленому чаї

2. Якщо тара пропускає повітря, то чай втрачає свої властивості. Добросовісний виробник не буде допускати таких помилок. Краще вибирати чай у герметичних банках.

Зелений чай для дієти

3. Обдавати окропом сировину не можна, оскільки втрачається вся цінність ферментованого листя.

Особливості дієти

Саме використання напою із зеленого чаю поєднують із звичайним харчуванням. Вживають чай часто і бажано перед їжею. Гострі спеції і консервовані продукти на час дієти виключаються. Можна дещо обмежити і надходження в організм вуглеводів у вигляді випічки і цукерок. Розрахована дієта на десять днів. Результат від її застосування індивідуальний, і залежить від особливостей обміну речовин кожної жінки. Зазвичай втрачається до п’яти кілограмів ваги.

Корисно дієту на зеленому чаї поєднувати з водорослевими або медовими обгортаннями тіла, розслаблючими ваннами із додаванням ефірних олій лимона або апельсина, з кардіотренуваннями, або вправами фітнесу чи аква-аеробіки. Такий комплексний вплив може порадувати відмінним результатом, і допоможе зробити контури фігури привабливими.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.