Дієта для живота

Дієта для живота плоского

Мрія провести відпустку на сонячному пляжі, до того ж показати плоский і гарний живіт, у поєднанні з ідеальною фігурою, напевно манить всіх поважаючих себе. І змиритися з тим, що прибрати живіт, казка для наївних, зовсім не піддатлива логіці. Головне бажання і терпіння!

Неодноразово доводилося, що плоский живіт досягається шляхом виснажливих тренувань, обливань потім в спортзалі. Тому до його збереження потрібно поставитися з особливою увагою і тільки правильним харчуванням і дієтою. І ціль досягається зовсім не виснаженням. Не рідко можна побачити на вулиці великий живіт і в худих людей.

Частою причиною появи живота є не що інше, як стрес, який призводить до збільшення відкладення жиру в області живота. Збільшення живота також часто відбувається через здуття, після неправильного харчування. Тому особливу увагу потрібно відводити вибору продуктів, особливо їх свіжості.Під час дієти не рекомендується вживання гороху і бобових, так як вони сприяють здуттю живота. Варені овочі швидко засвоюються, тому не залишаються в шлунку, що також часто сприяє здуттю живота. Краще замініть натуральним йогуртом, що як і кефір багатий кальцієм і допоможе спалювати жир швидше!

Кращий союзник дієти, у цій битві з животом – лляні насіння, що виглядають як маленькі помічники. Їх можна додавати до будь-якої страви. Корисні головним чином тому, що це натуральні засоби, що здатні виводити жир з організму. Крім того, лляні насіння дають відчуття ситості і наповненості, так що не будете швидко відчувати себе голодними.

Крім того повинні з’їдати більше, як свіжих, так і сушених фруктів, насіння соняшнику та гарбуза, рибу та птицю. Для сковорідки, в якості жиру, використовувати тільки оливкове масло.

Наостанок поради: абсолютно необхідно уникати вживання алкоголю, солодощів, а також великої кількості солі, щоб їжа була не жирна.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Nik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.