Дієта лікаря П’єра Дюкана, в чому полягає і які є рецепти?

Рецепти дієти лікаря Дюкана

Дієта лікаря П’єра Дюкана на сьогоднішній день в світі користується величезною популярністю, особливо у людей, які страждають ожирінням. Унікальність методики, швидкість досягнення бажаної ваги, а головне закріплення досягнутого результату на довгі роки – ось причини, за якими все більше людей приєднуються до дієти Дюкана.

Спеціально розроблена білкова дієта дозволяє не відмовляти собі в їжі, а навпаки, харчуватися в будь-який час і будь-яку кількість страв. Для дотримання дієти досить відмовитися від вживання заборонених продуктів і виконувати всі рекомендації. Зниження ваги розпочинається негайно, одразу помічається намічений результат і повертається улюблена фігура.

Атака Дюкана – швидко скинути вагу

Перше і найголовніше – це мотивація. Тому на початковому етапі має статися значна втрата ваги. Зазвичай вона триває від двох до семи днів. В залежності від того, яку зайву вагу є бажання скинути. Головна складова раціону – це тваринні білки. Секрет дієти на етапі “атака” полягає в тому, що організм витрачає чимало часу і сил на перетравлення риби, яловичини або птиці. Важливу роль у втраті ваги так само, грає вода. В день потрібно випивати 2 – 2,5 літри води. Піші прогулянки до 20 хвилин в день.

Чергування – худнемо до ідеальної ваги

Чергування — другий етап дієти і по часу він не обмежений, як перший. Тут тимчасові рамки ставляться особисто. Чергування полягає в білково-овочевій їжі. Тобто один день білкова їжа, а іншого дня білково-овочева. Овочі можна вживати в будь-якому вигляді, сирі або варені. Все окрім: бобових, картоплі і рису. Необхідно дотримуватися такого харчування до тих пір, поки стрілка не зупиниться на заповітній цифрі. І не слід забувати про воду. Так само лікар радить прогулюватися пішки до 30 хвилин щоденно.

Закріплення Дюкана – зберігаємо досягнуті результати

Розлучитися з ненависними надлишками жиру – це важливо! Але це ще не все. Тепер протягом усього життя потрібно ще й утримати досягнутий результат!

Закріплення – наступний етап дієти і його тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму. З теорії доктора на закріплення одного кілограму потрібно десять днів. Важливо дотримуватися одного білкового дня на тиждень. Крім овочів в раціон вводяться фрукти, але крім: бананів, винограду, вишні, сухофруктів і горіхів. Так само можна вживати сир і пару скибочок цільно-зернового хліба. Протягом всієї дієти крім білка важливо вживати вівсяні висівки. Вода залишається у такій же кількості, а прогулянки будуть незмінними.

Останній етап дієти, майже без обмежень

Коли вже результати досягнуті, а стрілка на вазі тільки радує, то на зміну “закріпленню” приходить “стабілізація”. Мета подальшого життя – утримати вагу і не дати їй піднятися.

Засвоїти і дотримуватися потрібно буде чотирьох правил:

  • один день, бажано четвер, дотримуватися раціону “атаки”.
  • піші прогулянки від двадцяти хвилин на день;
  • вживати вівсяні висівки по 3 столові ложки на день;
  • пити воду не менше двох літрів щоденно.

Пройшовши всі етапи дієти і звикнувши до такої системи харчування, дотриматися цих чотирьох правил буде зовсім не складно.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.