Дієта на хурмі

Дієта на хурмі - меню.

Однією з найбільш смачних і цікавих дієт є дієта на хурмі. Видів хурми існує декілька, серед яких розрізняють “шоколадний пудинг”, “оксамитове яблуко”, “Шарон”.Всі вони відрізняються розміром, відтінками смаку і кольору. Проте, одне у них залишається незмінним – це вміст в собі великої кількості мікроелементів, корисних для роботи організму в цілому.

Цікавий той факт, що при високому вмісті цукру хурма не сприяє його підвищенню в крові, а її яскраво-оранжевий колір говорить про велику кількість бета-каротину та низьку калорійність. Це нам нагадує про те, що цей фрукт як не можна краще підходить для розвантажувальних дієт. Адже за фактом, менше ніж за тиждень, а точніше, за 5-6 днів можна скинути 4-5 кілограм, поїдаючи тільки хурму!

Тільки уявіть, що крім перерахованих вище корисних властивостей, хурма сприяє зміцненню судин, поліпшенню зору і навіть зупиняє кровоточивість ясен, завдяки в’язким властивостям.

Однак, існує кілька важливих факторів, наявність яких обмежує вживання в їжу хурми. Один з них – алергія. В такому випадку дотримання такої дієти не рекомендується. Також небажано їсти хурму після операцій на органах черевної порожнини, а також людям, у яких на черевній порожнині є виразкова хвороба кишечника. Справа в тому, що в складі хурми є танін, який може призвести до гострої кишкової непрохідності.

Отже, в якій кількості потрібно вживати цей фрукт, щоб дієта пішла тільки на користь? По-перше, слід врахувати, що така дієта монотонна, тобто мається на увазі – вживання лише одного продукту. Винятком є необмежене вживання фруктового чаю без цукру і чистої води. У перший день дієти кількість з’їденої хурми має сягати до одного кілограма. У другий день ця кількість збільшується ще на пів кілограма. В третій і четвертий день вживається вже по два кілограми. П’ятий день аналогічний другому – 1.5 кілограми, і завершуємо дієту рівно такою кількістю, з якої почали — один кілограм.

Альтернативним варіантом дієти на хурмі, є додавання пів склянки кефіру при п’яти-шестиразовому вживанні хурми на день.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.