Китайська дієта на чотирнадцять днів

Китайська дієта на чотирнадцять днів

Якщо простудіювати меню різноманітних варіацій китайських дієт, стає зрозумілим, що Китаєм тут і не пахне. Звичайно, меню дієти ґрунтується, найчастіше, на рисі. І вам рекомендують щосили пити зелений чай, їсти водорості. Але ті, хто бували в сучасному Китаї, можуть багато чого розповісти про те, що ж їдять китайці. Воронів, черепах, коників, гусінь, горобців, зміїв, ящірок – одним словом все, що рухається і є білком. І нічого дивного в цьому немає – країна величезна, їжею вважається все, що ще не з’їдене. Але ви навряд чи захочете сидіти на китайській дієті?

Тому китайські дієтологи створили дієту, призначену в основному, для західних жінок. Сувора дієта і низько-калорійна, що власне і забезпечує втрату ваги. Пропонуємо вам випробувати на собі китайську дієту на чотирнадцять днів. У неї є кілька варіацій, які ми обговоримо.

Проста дієта

Самий простий і самий строгий варіант китайської дієти для схуднення повністю виключає споживання м’яса, солі, цукру та багатьох інших продуктів. Меню лякає своєю убогістю і незбалансованістю, але якщо ви переживете ці два тижні, то схуднете напевно:

перший тиждень – по 3 яйця і 3 апельсина щодня протягом першого тижня;
другий тиждень – тільки каші, приготовані на воді, без солі, масла, цукру.

Все це, зрозуміло, рекомендують запивати зеленим чаєм (теж без цукру).

Китайські дієти не даремно називають безсольовими, адже який варіант ви не вибрали, сіль – виключена. Це, в принципі, одна з небагатьох переваг цієї системи схуднення, адже помучитись без солі можна: по-перше, звикнути їсти менше солоного, по-друге, скинути кілька кілограмів «води» з набряків.

Різноманітне харчування

Наступний варіант меню китайської дієти на 14 днів, дозволяє харчуватися різноманітно, і при цьому втрачати кілограм за кілограмом. Під забороною, як зазвичай, сіль, цукор, борошняне, алкоголь, а свій раціон ви складете самостійно з даного нижче переліку продуктів.

При китайській дієті на два тижні слід щодня вживати:

  • рис – 400 грам;
  • фрукти – 250 грам;
  • овочі – 270 грамів;
  • морська риба – 120 грам;
  • молоко – 100 грамів;
  • боби – 60 грам;
  • яйце – 1 штука.

При цьому, рис слід вибирати бурий (він містить клітковину, яка не перетравлюється в кишечнику, і за цей рахунок чистить його від накопичень калових мас). Фрукти повинні бути кислі і кисло-солодкі, але не банани, фініки, інжир та інші солодкі варіанти.

Овочі для китайської дієти на 14 днів підійдуть всі, крім крохмалистих, як: картопля, буряк, морква, кукурудза. А морська риба повинна бути нежирною, приготованою на пару, вареною або запеченою. Молоко – до 2% жирності. Боби всі, крім білого кольору. У цьому варіанті головне – дотримуватися кількості зазначеної в переліку.

Дієта на кашах

Черговий варіант китайської розвантажувальної дієти також важко віднести до збалансованого.

Двотижнева дієта ділиться на дві фази – по тижнях.

В першу тиждень, протягом кожного дня дозволяється з’їдати по три апельсина і три яйця. Апетит рекомендується перебивати зеленим чаєм. Другий тиждень порадує різноманітністю, можна їсти будь-яку кашу, крім манної та перлової. При цьому, крупи слід запарювати звечора у воді, а вранці просто доводити до кипіння, змінивши воду. Каші дозволяється їсти в будь-якій кількості, але без додавання чого-небудь (масла, солі, цукру, кориці тощо).

Після проходження будь-якого з варіантів китайських дієти, в першу чергу, буде дуже не вистачати м’яса. Тут головне не накинутися на нього відразу ж, у перші години після закінчення обридлого схуднення. Адже організм потрібно привчати до підвищеної дози білка поступово. Перші дні після дієти постарайтеся утриматися від червоного м’яса, їжте молочні продукти і біле м’ясо птиці.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.