Вся правда про динітрофенол або DNP: потужний жироспалювач чи отрута для організму?

Користь чи шкода від вітамінів у пігулках?

DNP був розроблений у лабораторних умови в 1930 році для використання і створення вибухівки. Але незабаром набув популярності в якості самого потужного жироспалювача, відомого людству. За статистикою, до середини 30-х років 100 000 американців використовували його, щоб мати можливість схуднути без дієт. Але в 1938 році DNP був заборонений у США із-за багатьох побічних ефектів, у тому числі катаракти та уражень шкіри.

Як діє динітрофенол (DNP) і в чому його небезпека?

Мрія більшості людей — харчуватися вдосталь і одночасно худнути, або лежати на дивані замість походів у спортзал, але так, щоб зайві кілограми зникали самі собою. Або ж, прийняти чарівну таблетку, яка зробить тіло менше на два-три розміри. Насправді динітрофенол — це дійсно «чарівна таблетка». Але не тільки. Це ще і найсильніший хімічний препарат, який має переважну більшість побічних ефектів. В першу чергу, механізм за яким він працює, вкрай небезпечний. При прийомі динітрофенолу відбувається порушення клітинного дихання, щоб виправити ці порушення організм вдається до розщеплення жирів.

Одночасно при вживанні динітрофенолу (DNP) відбувається підвищення температури тіла і тиску, а також починається задишка. Температура навіть може піднятися до смертельно небезпечної позначки. Побічні ефекти включають також підвищене серцебиття, головні болі, нудоту, порушення і ускладнене дихання.

“The Huffington Post” повідомляє, що останнім часом зросла популярність DNP у професійних спортсменів і просто людей, які бажають схуднути. Але одночасно й зросла кількість смертельних випадків, пов’язаних з його використанням. Із-за своєї шкоди DNP заборонений для споживання людьми в десятках країн. Тим не менш, цей засіб досі доступний для покупки в інтернеті. Але чи варто втрачати зайві кілограми, ризикуючи життям і дорогоцінним здоров’ям?

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.