Креольський масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж бамбуковими палочками.

Батьківщиною креольського масажу є південні береги Індійського океану, а точніше, острови Маскаренського Архіпелагу. Роблячи даний масаж, масажист, опрацьовує окремі ділянки тіла за допомогою спеціальних бамбукових паличок, які є певним продовженням рук самого масажиста. Процедура виконання масажу відбувається під традиційну етнічну музику, так само постійно змінюється темп руху масажиста і малюнок роботи.

На своїй батьківщині бамбук символізує витонченість, довголіття і квітучу красу. Паростки бамбука довгі, гладенькі, що ідеально підходять на роль інструменту при виконанні масажу. Подібний масаж відмінно піднімає тонус всього організму і повертає здоров’я. Виконується процедура за допомогою двох бамбукових паличок, довжина яких дорівнює приблизно 35 сантиметрів, а діаметр 3 сантиметри. Особливість цих паличок полягає в тому, що одна частина повністю порожня, а друга заповнена піском або дрібним зерном, із-за чого і створюється належний звуковий ефект. Досвідчений масажист здатний здійснювати від 100 до 120 ритмічних ударів в хвилину. Так само варто зауважити, що рухи, які можна виконувати паличками, дуже різноманітні, за їх допомогою можуть проводити розтирання, розминання, накочування й багато інших не менш корисних процедур. При їх виконанні задіється вся поверхня паличок. При виконанні масажу, масажист активно опрацьовує активні точки тіла, що дозволяє привести людину в тонус і відновити енергетичний баланс.

Для масажу широко використовуються різноманітні масажні масла. Дуже популярне кунжутне масло і папайї. Масаж проводять в основному на великих м’язах стегон, сідниць і живота. Суть масажу полягає в звуженні і розширенні судин. Так само креольський масаж часто застосовують при проблемі надмірної ваги і целюліті. Він значно покращує кровообіг і допомагає впоратися з різного роду болючими відчуттями. Виключно позитивно даний масаж впливає на лімфатичну систему. Простіше кажучи, він підсилює рух лімфи, внаслідок чого поліпшується живлення клітин і тканин, краще проходять відновлювальні процеси в організмі, а так само підвищуються обмінні процеси. Виходячи з вищесказаного, можна з упевненістю заявити, що креольський масаж не тільки допомагає впоратися із зайвою вагою і целюлітом, а й оберігає людину від їхньої появи. Так само креольський масаж стане просто знахідкою для людей, що зазнають сильні фізичні і розумові перевтоми, а так само різного роду стреси.

До переваг даного виду масажу можна віднести не тільки його безперечну ефективність, а й загальну швидкість процедури. Сеанс креольського масажу займе майже вдвічі менше часу, ніж сеанс класичного. Так само цей масаж можна виконувати, як окрему процедуру, а можна в комплексі з іншими видами, такими як, антицелюлітний, тайський масаж суглобів або медовий масаж.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.