Лимонна дієта для схуднення

Лимонна дієта для схуднення

Лимонна дієта для схуднення розрахована на десять днів, цілком нормальний термін для очищення організму. Її можна і в семиденний строк використовувати, але лише в якості профілактики. У сорокаденний строк дієта з лимона використовується для схуднення. Але при такому терміні необхідно стежити за
физичнимм станом організму.

У дієті з лимона для схуднення є всі поживні речовини, для нормальної роботи організму, так що ніяку іншу їжу вживати не можна. Очищення організму лимонноїю дієтою творить чудеса для підтримки бойового тонусу в нормальному і здоровому стані. Для початку дієти, головне моральна самовпевненність, щоб не кинути самоціль у скрутну хвилину. Ну і звичайно запаститись самим потрібним: лимоном, перцем, кленовим сиропом і відповідно – чистою водою.

Рецепт лимонної дієти дуже простий. На склянку води дві столові ложки лимонного соку, одна столова ложка кленового сиропу і трішки (на смак) меленого перцю. Сік з лимона тиснемо самі, не використовуйте покупний з кіоску! Пити тільки на порожній шлунок, раз, два, три за зростанням десять днів. Таку дієту краще полюбляють іноземці.

Інший рецепт лимонної дієти для схуднення або для виживання, на витривалість. Один лимон тиснемо в склянку, на другий день два на дві склянки і так до шостого дня, за зростанням. Шість лимонів на трилітрову банку, додаємо ложку меду і п’ємо весь день. З сьомого дня за спаданням. Про цю дієту різні чутки, виразки не буде це точно. Судячи по відгуках, голод також не буде мучити, але не у кожного вистачає витримки до кінця пройти весь курс схуднення.

Медицина суперечить застосування таких дієт людям з надмірно-підвищеною кислотністю, або страждаючим шлунково-кишковими захворюваннями!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лера

  2. Від Таня

  3. Від Лена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.