Присідання для схуднення, чи є користь?

Присідання для схуднення, чи є користь.

Щоб тримати своє тіло у формі, потрібно не тільки правильно харчуватися, але і кожен день виконувати фізичні вправи. Наприклад, можна зайнятися ходьбою пішки, йогою або присіданнями.

Чи є від присідань користь?

Базовими рухами нашого тіла, є присідання. Вони корисні і ефективні. Зараз у багатьох прослизнула думка, що це найлегше, але насправді виконувати присідання не так просто. Якщо не дотримуватися правильної техніки, то присідання можуть перетворитися в справжнє пекло для спини і колін. Це може відбити охоту від занять спортивними вправами.

Яка ж тоді від присідань користь?

Ці вправи універсальні, так як в собі містять аеробне і силове навантаження. Коли людина опускаєтеся, щоб не втратити рівновагу, всі м’язи напружуються. При підйомі тіло переходить в силову фазу. З медичної точки зору користь від присідань — позитивний вплив на весь організм, а особливо на серцево-судинну систему, так як присідання розганяють серцевий ритм.

Всім відомі присідання можуть замінити величезну кількість комплексів вправ. Вони задіюють практично всі м’язи: преса, спини, тазові і сідничні, м’язи стегон і гомілки. При нестачі часу в наш час дуже зручно однією вправою тренувати всі вищевказані м’язи.

Чи можна схуднути роблячи присідання?

Мета більшості людей зводиться до того, щоб прибрати зайві обсяги, а не набрати масу тіла. Виконуючи присідання, людина спалює калорії. Чим важче вага у людини, тим більше вона спалить калорій. Тоді як при збільшенні тривалості тренувань і числа повторів знижується їх ефективність. Без певної техніки присідань не обійтися.

З великого числа існуючих видів присідань, можна вибрати будь-який. Їх ефективність однакова, а відрізняються вони лише складністю виконання і по навантаженню на певні групи м’язів.

Як робити присідання?

Для початку потрібно запам’ятати одне правило: ніколи не можна робити глибоких присідань. Згинаючи ноги в колінах, стегна повинні утворювати кут в 90 градусів. Якщо опуститися нижче цієї точки, то спина і коліна будуть відчувати колосальне навантаження, що може привести до проблем суглобів. І не слід відривайте ніколи п’яти від підлоги!

Техніка виконання присідання.

Щоб прибрати зайве з сідниць, віддають перевагу напівприсіданням. Для цього потрібно уявити, що потрібно сісти на стілець, але з якоїсь причини передумали. Робити вправу потрібно в повільному темпі, завмерши на пару секунд в кінцевій точці над стільцем. Далі повертаємося у вихідне положення.

Якщо не влаштовує повнота стегон, то на допомогу також прийдуть напівприсідання. Тільки потрібно змінити положення стоп. Внутрішню групу м’язів можна пропрацювати, якщо поставити шкарпетки ступень так, щоб вони дивилися всередину. Розгорнувши шкарпетки назовні, буде працювати зовнішня група м’язів стегна. Виконуючи в плавному темпі одну цю вправу, змінюючи лише положення стоп, можна відмінно пропрацювати всю поверхню стегна.

Якщо не має нагоди виділити вільний час на тренування, то тренувати м’язи можна роблячи присідання під час домашніх справ. Наприклад, біля плити чи при сіданні на стілець можна зробити декілька напівприсідань, а тільки потім сісти.

При правильно підібраній дієті і виконанні різних технік присідань можна досить швидко отримати результат і користь від присідань.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лариса

  2. Від катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.