Як знову не набрати вагу після виснажливої дієти?

Як не набрати вагу після дієти?

Ніколи не можна зупинятися на досягнутому, особливо якщо стосується схуднення. Тільки зупинишся чи даси слабину, тут же підступні кілограми знову дають про себе знати і загрозливо підморгують на вазі. Подолавши саму виснажливу дієту і досягнувши бажаної стрункості, не думайте, що тепер тістечка знову оселяться у вашому холодильнику. Не просто схуднути, а схуднути і не набрати вагу – ось головна задача.

Чому набирається вага?

Дуже багато жінок радіють бажаним цифрам на вазі після курсу дієти, які вже через місяць знову повертаються до вихідного показника. І боротьба починається заново. Чому ж так відбувається?

Перша причина – це сама людина і його слабка сила волі. Якщо на думці, що ставши худою, така фігура залишиться надовго, то це помилка. Повертаючись до старого режиму харчування, ми дуже ризикуємо. Переїдання на свята, щільні вечері, гіперкалорійність, особливо після виснажливих обмежень в їжі, може не просто повернути нас до колишньої ваги, але й збільшити її.

Неправильний вибір дієти також може зіграти злий жарт. Після виходу з якої може виявитися, що порушений обмінний процес в організмі, який посприяє поверненню злощасних кілограмів. Можуть повернутися не зайві кілограми, а ті, які повинні бути фізіологічно.

Як не набрати зайву вагу після дієти?

Щоб надмірна вага після важких випробувань більше не турбувала, слід дотримуватися простих правил.

Повинен бути правильний вихід з режиму харчування, який був обраний для схуднення. Не потрібно кидатися з однієї крайності до іншої. Не варто наїдатися в перший же день, після закінчення дієтичного марафону. Якщо було мало-компонентне харчування, то інші продукти потрібно вводити поступово, по одному. Відновний період після будь-якого жорсткого харчування становить два тижні.

Перше, на що слід звернути увагу при виборі будь-якого продукту – це на його калорійність та харчову цінність.

Потрібно віддавати перевагу білковій їжі: нежирному м’ясі, рибі, молочним і кисломолочним продуктам, сирам, яйцям.

Відвідування магазину не повинно бути спокусою, а тому потрібно заздалегідь скласти список і дотримуватися його, не піддаючись бажанню купити щось висококалорійне і шкідливе.

Необхідно намагатися купувати такі продукти, з яких можна готувати самостійно. Домашня їжа без шкідливих добавок дозволить харчуватися правильно. Харчуватися слід збалансовано не тільки вдома, але на роботі, в гостях, на корпоративах і святах.

Також потрібно дотримуватися принципів правильного харчування і періодично влаштовувати розвантажувальні дні, в яких вживати один компонент: яблука, гречану кашу, кефір, фрукти, овочі.

На завжди необхідно забути про борошняні вироби, солодощі, шоколад, жирні продукти, напівфабрикати, ковбаси, консерви, пиво і солодкі напої.

Інші аспекти

Вага має бути завжди поруч. Вона допоможе контролювати себе і свої параметри.

Крім харчування, не варто забувати і про питний режим. Слід вживати багато чистої води — щодня не менше двох літрів. Доповнити можна свіжим соком, зеленим чаєм без цукру. Також варто застосовувати засоби від целюліту.

Щоб не набрати ненависні кілограми, не потрібно ігнорувати спортивні заняття. Ні одне правильне харчування не допоможе, якщо воно не буде доповнено навіть мінімальними фізичними навантаженнями. Вони не тільки прискорять процес, але і зроблять нову фігуру ще привабливішою.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *