Проста дієта з трьох продуктів

Проста дієта з трьох продуктів

Про прості і ефективні дієти з трьох продуктів чимало чуток ходить. Одні вважають, що вона малоефективна, інші просто не хочуть витрачати час. Але чутки чутками, а результат пізнається в порівнянні. Для наочності і переконання, німецькі медики провели експеримент з десятьмадобровольцями. Після тижневого схуднення, з допомогою трьох-продуктової дієти, в семи осіб було помічено явне зниження ваги до чотирьох кілограмів, без яких-небудь наслідків. В інших трьох осіб, від одного до двох кілограмів втрати ваги. Звідси можна зробити сміливий висновок, що схуднення з трьома продуктами в раціоні — реальна дієта.

Все що нам необхідно: вівсяні крупи, яблука, кефір або кисле молоко. Ранок завжди необхідно починати з порції вівсяної каші, приготовленої на воді. Її кількість зводимо до однієї, середньої тарілки, заїдаємо двома яблуками.

В обід склянку кефіру, або зрідка замінюємо не жирним сиром (200-300 гр). Знову ж таки, невелика порція вівсянки на воді. Заїдаємо трьома яблуками.

На вечерю склянку кефіру і яблука, скільки душа бажає. Якщо є бажання, то можна випити склянку чаю, без цукру.

Тривалість такої дієти, за допомогою трьох продуктів, триває від чотирьох днів до повної неділі, в залежності від особистого самопочуття.

Під час експериментів для схуднення категорично забороняється вживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв, навіть різні газованні напої.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Вика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.