Як швидко позбутися від зайвої ваги?

Як швидко позбуваються від зайвої ваги?

Літо стає все ближче, і жінки мріють знайти ефективний і швидкий метод, щоб схуднути. Не потрібно нічого шукати і зайвого видумувати! У цій статті ми опишемо цілих п’ять способів схуднути за весну до літа.

Отже, способи швидкого позбавляння зайвої ваги.

Сісти на дієту. Найпоширеніший, але і найефективніший метод схуднути до літа. Він ідеально підходить тим, хто хоче скинути вагу до певної дати або на деякий час, і не особливо піклується про набір ваги після. Найпопулярніші літні дієти – кавунова, яблучна, дієта на воді і японська. До речі, влітку дієти переносяться легше.

Влаштувати розвантажувальні дні. Так-так, замість одного розвантажувального дня влаштуйте 7-8 таких днів, чергуючи їх з днями звичайного вживання їжі, тобто не дієтних. Хто досі не знає: розвантажувальний день – це день на одному продукті, більше нічого вживати в цей день не можна (крім води, зеленого чаю і кави).

Сісти на голодування. У самому прямому сенсі. Голодування протягом 3-4 днів не тільки не зашкодить здоров’ю, а навпаки, очистить і оздоровить організм. Потрібно пити тільки воду, чай і каву. Також можна дозволити собі насолодитися запахом їжі або її зображенням (можна приготувати справжню їжу і милуватися нею).

Спробувати здорово харчуватися. Тобто харчуватися правильно: не зловживати жирною, солоною, солодкою їжею; не пити алкоголь і не палити; вживати фрукти, овочі, злаки, відварене м’ясо та рибу, яйця, горіхи; пити чисту воду і зелений чай. Просидівши 15-20 днів на такій «дієті», неодмінно можна скинути 2-5 кг, в залежності від початкової ваги.

Дуже важливо зайнятися спортом. Скласти собі програму вправ, яка буде виконуватися кожен день. В неї повинні входити кардіо-навантаження (для скидання ваги), силові навантаження (для зміцнення м’язів) і вправи для рельєфу тіла. Виконуючи дані вправи, можна за 14-20 днів зробити тіло підтягнутим. Якщо ж це складно, то просто можна зайнятися бігом або плаванням.

Ось і всі способи швидкого схуднення до літа.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.