Дієта на буряках для швидкого схуднення

Бурякова дієта - корисна для схуднення

Навряд чи знайдеться людина, яка вважає буряк самим смачним продуктом на білому світі. Хоча, якщо такі унікуми і є, їм точно слід худнути на дієті з буряком! Ми незаслужено нехтуємо цим продуктом у більшості систем схуднення, а буряк – це не просто дуже корисний коренеплід, але і дійсно швидкодійний продукт для схуднення.

Користь буряків

Бурякова дієта дає можливість збагатити організм безліччю корисних речовин, і паралельно з втратою ваги, позбутися деяких проблем зі здоров’ям:

  • буряк застосовується в боротьбі із запорами і порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • він корисний при захворюваннях серцево-судинної системи;
  • буряк сприяє кровотворенню і лікує анемію;
  • цей коренеплід надзвичайно корисний для гормонального фону і роботи щитовидної залози.

Лікувальна дієта Болотова

В.В. Болотов автор книги «Безсмертя – це реально», створив свою власну дієту з червоним буряком, що допомагає вилікувати ожиріння. Дієту слід застосовувати під контролем лікаря, оскільки її не можна назвати збалансованою – це сильний стрес для організму, очищення токсинів, канцерогенів і вільних радикалів.

Для цієї дієти з буряка потрібно віджати сік, і зберегти отриманий жмих, з якого скачати кульки розміром як квасоля. У моменти голоду потрібно з’їдати 2-3 столові ложки кульок, змащуючи їх сметаною. Цю процедуру можна повторити двічі під час нападу голоду, а на третій раз все ж слід поїсти щось дієтичне.

Дієта на буряках і моркві

Часте поєднання – буряк і морква, адже ці овочі ідеально поєднуються і взаємно доповнюють один одного. Насамперед, дієта на буряку і моркві корисна своєю природністю для нашого організму – це продукти рідних широт, вони добре зберігаються, причому це стосується як смакових якостей, так і вітамінного складу.

Про користь буряка ми вже сказали, тепер черга моркви:

  • морква сприяє регуляції обміну вуглеводів;
  • покращує травлення;
  • допомагає при анемії;
  • тонізує;
  • благотворно впливає на зір і стан шкіри;
  • стимулює імунітет.

Ця дієта ґрунтується на вареному і сирому буряку моркві, їх суміші, соку. Важливо запам’ятати: буряковий сік після приготування слід витримати годину, а морквяний, навпаки, пити відразу. Це потрібно враховувати і при моркв’яно-бурякових сумішах.

Вживати овочі можна з оливковою олією – одна чайна ложка за один прийом. Також рекомендується активне споживання води і чаю (без цукру). Ця дієта приваблива тим, що їсти свої продукти можна без обмежень, скільки і коли завгодно.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.