Як схуднути без застосування дієти?

Як схуднути без застосування дієти?

Деякі дієти можуть виявитися ще більш небезпечними, ніж зайва вага, або просто непотрібними. Набагато простіше дотримуватися деяких правил харчування, які гарантовано допоможуть знайти здорову вагу і хороше самопочуття. Крім того, лякання голодувати можна замінити іншими рекомендаціями.

Ось деякі тактичні прийоми для того щоб схуднути без дієт.

Відмовтеся від напівфабрикатів

Вони містять багато солі, повні жиру і консервантів, попереджає хірург з Лос-Анджелеса Лю Карсон. «Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, це буде дуже важко зробити, не розлучаючись з обробленими харчовими продуктами. Вони не корисні, тому що в них багато вуглеводів, цукрів і прихованих інгредієнтів».

Не харчуйтеся одними салатами

«Є один лише салат на обід – ймовірно, найгірша їжа для зниження ваги», – говорить Мануель Віллакорта, дієтолог з Сан-Франциско, представник Американської дієтичної асоціації. «Їжте салат, але додайте до нього шматок нежирного м’яса або миску квасолевого супу». Як всі низько-калорійні страви з мінімум вуглеводів, салати не знижують рівень гормону голоду греліну, який повідомляє мозку, що пора поїсти. Тому ви залишитеся голодними після такого «обіду» і напевно зірветеся за вечерею.

Висипайтеся

Люди, які сплять менше п’яти годин на добу, на 73 відсотки частіше ризикують отримати ожиріння. Збільшивши час на сон від п’яти до шести годин, ці шанси падають до 27 відсотків, сказав Виллакорта і пояснив це тим гормоном грелином.

«Організм виробляє більше греліну, якщо ви спите менше. Спіть не менше семи годин».

Займайтеся фітнесом до сніданку

Кращий час для аеробного тренування – перед сніданком, вважає доктор Кетлін Хікі, лікар приватної практики в Хіллсборо, Нью-Джерсі «Це час, коли ваш рівень інсуліну повинен бути найнижчими, отже, енергія для тренування береться організмом із жирових відкладень» – пояснила Хіккі.

Тренуйтеся в міру

Не варто тренуватися до знемоги! Фізичне навантаження протягом понад 45 хвилин може стимулювати вироблення кортизолу, гормону стресу, що може призвести в свою чергу до накопичення жиру, пояснив Марк Тінслі, фітнес-консультант з Пенсільванії.

«Розділіть 60-хвилинне тренування на дві 30-хвилинних сесії і перетворите своє тіло в машину по спалюванні жиру».

Робіть перерви на сидячій роботі

Наслідки сидячого способу життя протягом дня не завжди можуть бути переможені навіть у спортзалі, куди ви будете ходити після роботи, сказав Тінслі. Замість цього перемежовувати сидячу роботу легкою фізичною активністю, такою, як швидка ходьба, нахили, стрибки.

Хитруйте з калоріями

Якщо ваша мета – споживання 1500 калорій в день, з’їдайте 1200 калорій в понеділок, 1500 у вівторок, 1800 в середу, а потім повторіть. «Це допомагає перехитрити природний механізм голодування організму, з метою обдурити його втратити більше жиру», – сказав Шенфельд.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.