Східна дієта

Східна дієта - головні правила і меню.

Східна краса – термін, який в першу чергу асоціюється зі здоровим, підтягнутим тілом. Якщо є бажання зрозуміти мудрість Сходу, скинути вагу за переважно короткий проміжок часу і додати здоров’я організму – східна дієта для буде гідним та надійним помічником!

Класичний варіант східної дієти розрахований на десять днів. За цей час є нагода не тільки втратити 3-4 кг зайвої ваги, але і відчувати себе набагато легше.

Варто зауважити: до виснажливої, цю дієту віднести неможливо, а також не відчуватиметься під час її дотримання голод і втома. Скоріше, на другий-третій день дієти в організмі з’явиться легкість, а на обличчі – посмішка. Погодьтеся, в такому стані будь-яку дієту витримати дуже просто?

Саме основне правило дієти: харчуватися потрібно строго по годинах. Кожен день буде сніданок, другий сніданок, обід, полудень і вечеря.

Перший прийом їжі потрібно зробити в 08:00 і він повинен складатися з чашки кави (200-250 мл) і невеликого шматочка цукру.

Час другого сніданку – 11:00. Для цієї трапези можна відварити собі яйце і приготувати штук вісім свіжих чорних або білих слив.

Обід. Приймати його слід в 14:00. У нього входять: двісті грам вареного м’яса яловичини, курки або нежирної риби, а також сто грам салату з овочів, десерт: яблуко або апельсин.

В полудень, який повинен проходити в 17:00, можна дозволити собі близько п’ятдесяти грам сиру твердих сортів, закусивши його апельсином або яблуком.

Останній прийом їжі потрібно зробити в 20:00. Так як всі знають, що на ніч їсти шкідливо, то можна випити 200 грамів кисляку або кефіру.

Якщо не можна поєднати свій графік навчання або роботи з часом, зазначеним тут, то можна перенести прийоми їжі на певний час. Саме головне в даній дієті, необхідно дотримуватися певного проміжку часу між прийомами їжі. Наприклад, якщо сніданок у 06:00, то поснідати другий раз обов’язково потрібно в 09:00, обід 12:00, полуденок в 15:00, а вечеря, не пізніше ніж о 18:00.

Дієта складена таким чином, щоб отримувати всі необхідні поживні речовини, відповідно організм буде худнути без стресу.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.